Vangstycke PLUS 7-steg
683 kr
Se priset!

7-steg
683 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Nu får du möjlighet att bygga den perfekta trappan till din uteplats. Med PLUS vangstycke kan du bygga så att terrassen kan bli en del av trädgården. Du slipper hoppa ner från terrassen och landa lite hur som helst i gräset. En trappa binder ihop hela trädgården.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Nu får du möjlighet att bygga den perfekta trappan till din uteplats. Med PLUS vangstycke kan du bygga så att terrassen kan bli en del av trädgården. Du slipper hoppa ner från terrassen och landa lite hur som helst i gräset. En trappa binder ihop hela trädgården.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 546254 |
| Färg | Tryckimpregnerat |
| Material | Furu |
| Höjd | 1190 mm |
| Längd | 1750 mm |
| Antal Steg | 7 st |
| Vikt | 11 kg |
| EAN-nr | 5708832546257 |
