Kondensväv Bison 2730 x 0,18 mm, 50 m

2730 x 0,18 mm, 50 m

Beskrivning
Recensioner
Bra och tålig. Lätt att skära av.
Lätt att hantera, ger ett bra skydd under monteringen och utmärkt överlag.
tålig och mycket väv på rullen
Bra bredd o längd på rullen 2,75 meter x50 meter är toppen , jämförde med byggmax där får du 1,36x25meter förstöras under 900:-=här får du 1,4 meter extra bredd och 50 meter längd för samma pris
Väldigt tunn, känns som trampskyddet är tveksamt, men tack och lov så har jag inte behövt prova det. Bredden gör den något svår att jobba med, men i gengäld så täcker den stor yta per våd. Jag bedömer den som prisvärd.
Verkar att fungera bra har inte sett några nackdelar och kan rekommendera denna produkt
Perfekt, bra pris.
Fungerar som förväntat, inga problem
Vattnet rinner av bra.
Produkten uppfyllde mina förväntningar. Bra produkt till ett bra pris.
Lätt att montera.
Egenskaper
| Varumärke | Bison |
| Art.Nr. | 3110 |
| Längd | 50 m |
| Antal | 136,5 m2/st |
| Produkttyp | Armerad Folie |
| Användningsområde | Tak/Vägg |
| Vikt | 12 kg |
| Bredd | 2730 mm |
| Bredd | 2,73 m |
| EAN-nr | 7350059230105 |
