Garageport Jabo 10° Rak Glas
12 259 kr
11 646 krSänkt pris!

10° Rak Glas
11 646 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Garageport från Jabo som är anpassad för garage med ingen eller låg uppvärmning. Skillnaden mellan inne- och utetemperatur bör inte överstiga 10 grader.
Varumärke
JaboBeskrivning
Garageport från Jabo som är anpassad för garage med ingen eller låg uppvärmning. Skillnaden mellan inne- och utetemperatur bör inte överstiga 10 grader.
OBS! Handtag och cylinder ingår inte.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 25515 |
| Bredd | 248,2 cm |
| Höjd | 208,5 cm |
| Serie | Dörr 10° |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Garageport |
| Material | Trä |
| Storlek | 2085x2500 |
| Träslag | Furu |
| Djup | 37,5 cm |
| Höjd Modulmått | 210 cm |
| Bredd Modulmått | 250 cm |
| Handtag & Cylinder | Nej |
| EAN-nr | 7393290255155 |
