Innerdörr Br. Johansson Kompakt
fr.1 799 kr
utvalda påKampanj
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Välj variant

Kompakt
1 799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Br. JohanssonBeskrivning
Stilren och enkel. Den moderna släta, vita dörren.
Att välja en helt slät dörr passar i alla lägen. Oavsett om du söker en enkel lösning, eller ett moderna utseende. Modellerna med glas passar till allt från kontorsmiljöer till toaletter.
Br. Johansson har många års erfarenhet av träbearbetning och erbjuder allt ifrån enkla och lätta innerdörrar till tunga brand- och ljudklassade ytterdörrar med snygg design. Br. Johansson levererar marknadens mest moderna dörrkonstruktioner som uppfyller alla normer och krav.
OBS! Karm, tröskel och handtag ingår ej. Finns som tillval!
Låskista ingår.
Br. Johansson har många års erfarenhet av träbearbetning och erbjuder allt ifrån enkla och lätta innerdörrar till tunga brand- och ljudklassade ytterdörrar med snygg design. Br. Johansson levererar marknadens mest moderna dörrkonstruktioner som uppfyller alla normer och krav.
OBS! Karm, tröskel och handtag ingår ej. Finns som tillval!
Låskista ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
| Art.Nr. | 22021B |
| Höjd Modulmått | 200, 210 cm |
| Bredd Modulmått | 70, 80, 90, 100 cm |
| Färg | Vit |
| Konstruktion | Kompakt |
| Glas | Nej |
| Hängning | Vändbar |
| Gångjärn | Snap-In |
| Låskista | Assa 2014 |
| Modell | Slät |
| Serie | Slät |
| Yta | Slät |
| Typ | Innerdörr |
| Handtag & Cylinder | Nej |
| Höjd Dörrblad | 194, 204 cm |
| Bredd Dörrblad | 62,5, 72,5, 82,5, 92,5 cm |
| NCS-Kulör | S-0502-Y |
| Vikt | 27 kg |


