Innerdörr GK Door Tor 3 Ek Lack
fr.13 170 kr
fr.11 840 krSpara 10 %Kampanj37 tim kvar!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Välj variant

Tor 3 Ek Lack
11 840 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Massiv innerdörr med ekfanér. Klarlackad. Snap-in gångjärn samt låskista medföljer. Exklusiv ekdörr för dig som önskar något extra. Osymmetrisk spegelindelning och massiva ekspeglar gör Tor 3 till en vacker och elegant innerdörr. Massiva ekspeglar, Fanérad furukärna i ramträt. Rundad profil.
Varumärke
GK DoorBeskrivning
Massiv innerdörr med ekfanér. Klarlackad. Snap-in gångjärn samt låskista medföljer. Exklusiv ekdörr för dig som önskar något extra. Osymmetrisk spegelindelning och massiva ekspeglar gör Tor 3 till en vacker och elegant innerdörr. Massiva ekspeglar, Fanérad furukärna i ramträt. Rundad profil.
Svensktillverkade innerdörrar av högsta kvalitet är det du hittar från GK Door. GK Door tillverkar innerdörrar i flera olika utföranden som passar för alla hus och hem. I sortimentet finner du bland annat massiva innerdörrar i tre typer. Målad, furu och ek. De har även vackert designade innerdörrar med glaspartier.
GK Door dörrar sticker ut från mängden och känns igen med sina breda bottenstycken och ovanliga spegelindelning. Detta ger våra innerdörrar ett personligt och unikt utseende! Designen av innerdörrar hämtar inspiration från en 80-årig allmogetradition med rötter i Norrland - något som ger våra egentillverkade innerdörrar själ och karaktär. En innerdörr från GK Door kommer med såväl hög funktion som ett vackert utseende.
GK Door dörrar sticker ut från mängden och känns igen med sina breda bottenstycken och ovanliga spegelindelning. Detta ger våra innerdörrar ett personligt och unikt utseende! Designen av innerdörrar hämtar inspiration från en 80-årig allmogetradition med rötter i Norrland - något som ger våra egentillverkade innerdörrar själ och karaktär. En innerdörr från GK Door kommer med såväl hög funktion som ett vackert utseende.
Egenskaper
| Varumärke | GK Door |
| Art.Nr. | 290801GK |
| Höjd Modulmått | 200, 210 cm |
| Bredd Modulmått | 70, 80, 90, 100 cm |
| Färg | Ek |
| Konstruktion | Massiv |
| Glas | Nej |
| Hängning | Vändbar |
| Gångjärn | Snap-In |
| Låskista | Assa 2014 |
| Typ | Innerdörr |
| Handtag & Cylinder | Nej |
| Vikt | 25 kg |
| Höjd Dörrblad | 194, 204 cm |
| Bredd Dörrblad | 62,5, 72,5, 82,5, 92,5 cm |
