Innerdörr Swedoor Easy Nature GW
fr.2 651 kr
utvalda påKampanj
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Välj variant

Easy Nature GW
2 651 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Innerdörr Swedoor Easy Nature GW är en slät innerdörr som passar de flesta rum. Med en kompakt innerkonstruktion agerar dörren ljuddämpande utan att den blir alltför tung.
Varumärke
SwedoorBeskrivning
Innerdörr Swedoor Easy Nature GW är en slät innerdörr som passar de flesta rum. Med en kompakt innerkonstruktion agerar dörren ljuddämpande utan att den blir alltför tung.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
| Art.Nr. | 010800S |
| Höjd Modulmått | 200, 210 cm |
| Bredd Modulmått | 70, 80, 90, 100 cm |
| Glas | Nej |
| Hängning | Vändbar |
| Gångjärn | Snap-In |
| Modell | Easy |
| Handtag & Cylinder | Nej |
| Tjocklek | 40 mm |
| Färg | Björkfanér, Bokfanér, Ekfanér, Gabon, Koto, Lamell Ek, Mahogny, Valnöt |
| Konstruktion | Lättdörr |
| Låskista | Assa 2014 |
| Serie | Clever-Line |
| Typ | Innerdörr |
| Höjd Dörrblad | 194, 204 cm |
| Bredd Dörrblad | 62,4, 62,5, 72,5, 82,5, 92,5 cm |

