Innerdörr Swedoor Stable Nature GW Träfanér
fr.4 957 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Välj variant

Stable Nature GW Träfanér
4 957 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Innerdörr Swedoor Stable Nature GW med exklusiv fanér och massiv ljudisolerande stomme. Stable Nature ingår i produktserien ADVANCE-LINE som är en serie dörrar där hög kvalitet, design och valmöjlighet står i fokus.
Varumärke
SwedoorBeskrivning
Innerdörr Swedoor Stable Nature GW med exklusiv fanér och massiv ljudisolerande stomme. Stable Nature ingår i produktserien ADVANCE-LINE som är en serie dörrar där hög kvalitet, design och valmöjlighet står i fokus.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
| Art.Nr. | 083200S |
| Höjd Modulmått | 200, 210 cm |
| Bredd Modulmått | 70, 80, 90, 100 cm |
| Konstruktion | Massiv |
| Glas | Nej |
| Hängning | Vändbar |
| Gångjärn | Snap-In |
| Låskista | Assa 2014 |
| Modell | Stable |
| Serie | Advance-Line |
| Typ | Innerdörr |
| Handtag & Cylinder | Nej |
| Tjocklek | 40 mm |
| Färg | Ekfanér, Svart Ekfanér, Valnöt, Vitpigmenterad Ekfanér |
| Höjd Dörrblad | 194, 204 cm |
| Bredd Dörrblad | 62,5, 72,5, 82,5, 92,5 cm |
| Höjd | 200, 210 cm |
| Vikt | 19, 21, 22, 24, 26, 27, 29 kg |
| Bredd | 70, 80, 90, 100 cm |

