Innerdörr Swedoor Unique GW03L Träfanér
fr.10 713 kr
Kampanj
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Välj variant

Unique GW03L Träfanér
10 713 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Innerdörr Swedoor Unique GW03L är en kraftigt byggd massiv innerdörr med generöst ljusinsläpp genom tre glaspartier på dörrbladet. Glaset är som standard utrustad med 4mm härdat säkerhetsglas och dörren är försedd med snap-in gångjärn.
Varumärke
SwedoorBeskrivning
Innerdörr Swedoor Unique GW03L är en kraftigt byggd massiv innerdörr med generöst ljusinsläpp genom tre glaspartier på dörrbladet. Glaset är som standard utrustad med 4mm härdat säkerhetsglas och dörren är försedd med snap-in gångjärn.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
| Art.Nr. | 088728S |
| Höjd Modulmått | 200, 210 cm |
| Bredd Modulmått | 70, 80, 90, 100 cm |
| Konstruktion | Massiv |
| Glas | Ja |
| Glastyp | Klarglas |
| Hängning | Vändbar |
| Gångjärn | Snap-In |
| Låskista | Assa 2014 |
| Modell | Unique |
| Serie | Advance-Line |
| Typ | Innerdörr |
| Handtag & Cylinder | Nej |
| Tjocklek | 40 mm |
| Färg | Ekfanér, Svart Ekfanér, Valnöt, Vit Ekfanér |
| Höjd Dörrblad | 194, 204 cm |
| Bredd Dörrblad | 62,5, 72,5, 82,5, 92,5 cm |

