Innerdörrhandtag Beslagsboden B236SNS Matt Rostfritt Stål
203 kr
Se priset!

B236SNS Matt Rostfritt Stål
203 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Innerdörrhandtag i mattborstat rostfritt stål med en grepplängd på 97 mm.
Fräscha dörrhandtag ger inte bara dina innerdörrar utan även hela ditt hem en extra känsla av design och hemtrevnad. De är lättare att montera än du kanske tror!
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B236SNS |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Material | Matt Rostfri Stål |
| Typ | Innerdörrhandtag |
| Djup | 57 mm |
| Diameter | 52 mm |
| Längd | 115 mm |
| EAN-nr | 7391447075106 |

