Innerdörrskarm Leksandsdörren
fr.1 200 kr
Välj variant

Innerdörrskarm Leksandsdörren
1 200 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LeksandsdörrenBeskrivning
Innerdörrskarm inkl. tätningslist från Leksandsdörren.
Egenskaper
| Varumärke | Leksandsdörren |
| Art.Nr. | 0720IK92TP110-LD |
| Höjd Modulmått | 200, 210 cm |
| Bredd Modulmått | 70, 80, 90, 100 cm |
| Gångjärn | Snap-In |
| Typ | Karm |
| Färg | Grå, Grön, Kritvit, Ljusgrå, Sand, Svart, Vit |
| Djup | 92, 118 mm |
| NCS-Kulör | NCS S 0500-N, NCS S 0502-Y, NCS S 2000-N, NCS S 4005-Y20R, NCS S 5005-G50Y, NCS S 6000-N, NCS S 9000-N |

