Innerdörrskarm LeksandsdörrenBxH: 9x21, Karmdjup: 92 mm, Svart, NCS S 9000-N
2 090 kr
Vald variant
Höjd Modulmått:
210 cm
Bredd Modulmått:
90 cm
Färg:
Svart
Djup:
92 mm

Innerdörrskarm Leksandsdörren
BxH: 9x21, Karmdjup: 92 mm, Svart, NCS S 9000-N
2 090 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LeksandsdörrenBeskrivning
Innerdörrskarm inkl. tätningslist från Leksandsdörren.
Egenskaper
| Varumärke | Leksandsdörren |
| Art.Nr. | 0921IK92TP170 |
| Höjd Modulmått | 210 cm |
| Bredd Modulmått | 90 cm |
| Färg | Svart |
| Djup | 92 mm |
| NCS-Kulör | NCS S 9000-N |
| Gångjärn | Snap-In |
| Typ | Karm |

