Innerdörrskarm Swedoor Clever-LineBxH: 70x210 cm, Furu, Falsad tröskel 22 mm, Karmdjup: 118 mm
1 811 kr
1 470 krSpara 19 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
70 cm
Höjd:
210 cm
Djup:
118 mm
Färg:
Furu
Tröskel:
Falsad 22 mm
Färgtillval KarmarFärgtillval Swedoor Karm NCS S-0500-N
399 kr
Clever-Line
BxH: 70x210 cm, Furu, Falsad tröskel 22 mm, Karmdjup: 118 mm
1 470 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SwedoorBeskrivning
Karmsidor med snap-in-gångjärn, överstycke och tröskelplatta till Swedoor innerdörrar.
Genom att rama in din nya dörr med en lika ny och fräsch karm skapar du en stilfull helhet. Innerdörrskarmarna har justerbara snap-in-gångjärn för enkel montering.
Information
- Standardkulör vit (NCS 0502Y)
- 5 års garanti
Information
- Standardkulör vit (NCS 0502Y)
- 5 års garanti
Dokument
Recensioner
MagnusVerifierad köpare
för 3 månader sedanSom förväntat, lätt att installera och bra kvalitet.
Maria KVerifierad köpare
för 5 månader sedanÄr även denna gång nöjd med mitt köp hos er!
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
| Art.Nr. | 03312270 |
| Storlek | 7x21 |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 210 cm |
| Djup | 118 mm |
| Färg | Furu |
| Tröskel | Falsad 22 mm |
| Produkttyp | Innerdörrskarm |
| EAN-nr | 7393993041550 |


