Karm Pardörr GK Door 93 mm Vit
Rek. pris 1 311 kr
fr.1 272 kr
Välj variant

93 mm Vit
1 272 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GK DoorBeskrivning
Karm 92mm i vitmålad furu. Passar till snap-in gångjärn. För inomhusbruk. NCS S 0502-Y
Egenskaper
| Varumärke | GK Door |
| Produkttyp | Parinnerdörrskarm |
| Gångjärn | Snap-In |
| Djup | 93 mm |
| Färg | Ek |
| NCS-Kulör | S-0502-Y |
| Bredd | 133, 153, 173 cm |
| Höjd | 200, 210 cm |

