Karm Pardörr GK Door Lackad Ek med Tätlist
fr.8 151 kr
fr.7 328 krSpara 10 %Kampanj37 tim kvar!
Välj variant

Lackad Ek med Tätlist
7 328 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Karm 92mm i massiv ek. Tätningslist och notspår.Passar till snap-in gångjärn. För inomhusbruk. Lackad ek.
Varumärke
GK DoorBeskrivning
Karm 92mm i massiv ek. Tätningslist och notspår.Passar till snap-in gångjärn. För inomhusbruk. Lackad ek.
Egenskaper
| Varumärke | GK Door |
| Art.Nr. | K9213320ELTU-GK |
| Färg | Ek |
| Gångjärn | Snap-In |
| Typ | Parinnerdörrskarm |
| Djup | 93 mm |
| Höjd | 200, 210 cm |
| Bredd | 133, 153, 173 cm |
