Karmsidor Br. Johansson Obehandlad Furu
fr.499 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Obehandlad Furu
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Karmsidor till innerdörr med snap-in-gångjärn. Gångjärnsida och slutblecksida ingår. Samma karmsidor som ingår i det kompletta karmsetet.
Varumärke
Br. JohanssonBeskrivning
Karmsidor till innerdörr med snap-in-gångjärn. Gångjärnsida och slutblecksida ingår. Samma karmsidor som ingår i det kompletta karmsetet.
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
| Art.Nr. | 10001B |
| Färg | Obehandlad Furu |
| Utförande | Kvistig |
| Typ | Innerdörrskarm |
| Vikt | 8,5 kg |
| Djup | 68, 92, 118, 145 mm |
| Höjd | 190, 200, 210 cm |
