Komplett Karmset Sveadörren med Tätning 118 mm
fr.2 012 kr
Välj variant

med Tätning 118 mm
2 012 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Komplett Snap-In Karmset inklusive överstycke från Sveadörren med 118 mm i djup.
OBS! Tröskel ingår EJ
OBS! Tröskel ingår EJ
Varumärke
SveadörrenBeskrivning
Komplett Snap-In Karmset inklusive överstycke från Sveadörren med 118 mm i djup.
OBS! Tröskel ingår EJ
OBS! Tröskel ingår EJ
Egenskaper
| Varumärke | Sveadörren |
| Art.Nr. | 92273152S |
| Höjd Modulmått | 200, 210 cm |
| Bredd Modulmått | 70, 80, 90, 100, 130, 133, 153, 173 cm |
| Färg | Vit |
| Tröskel | Nej |
| Typ | Karm |
| Djup | 118 mm |
| Karmdjup | 118 mm |
