Kornisch Br. Johansson Vit
fr.1 983 kr
Välj variant

Vit
1 983 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Har ni inte utrymme för en vanlig dörr men vill inte gömma era fina dörrar i väggen? Med en utanpåliggande skjutdörr med kornisch får ni både och. Enkelt skjuter ni dörren åt sidan utan att gömma den.
Varumärke
Br. JohanssonBeskrivning
Har ni inte utrymme för en vanlig dörr men vill inte gömma era fina dörrar i väggen? Med en utanpåliggande skjutdörr med kornisch får ni både och. Enkelt skjuter ni dörren åt sidan utan att gömma den.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
| Art.Nr. | 14100B |
| Färg | Vit |
| Typ | Skjutdörrsskena |
| NCS-Kulör | S 0502-Y |
| Vikt | 15 kg |
| Bredd Dörrblad | 62,5, 72,5, 82,5, 92,5 cm |
| Bredd | 70, 80, 90, 100 cm |
