Pocketkarm GK Door 123 mm För Dubbelgips Vit
fr.4 973 kr
fr.4 471 krSpara 10 %Kampanj39 tim kvar!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Välj variant

123 mm För Dubbelgips Vit
4 471 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GK DoorBeskrivning
Pocketkarm för infällning i vägg av skjutdörr. Inkl skjutdörrsskena och upphängningsbeslag.
Egenskaper
| Varumärke | GK Door |
| Art.Nr. | 3011D-GK |
| Färg | Vit |
| Passar till | Väggregel 70 mm |
| Typ | Skjutdörrskarm |
| Djup | 123 mm |
| Höjd | 210 cm |
| NCS-Kulör | S-0502-Y |
| Bredd | 70, 80, 90, 100 cm |

