Pocketkarm GK Door 98 mm Obehandlad Furu
fr.3 487 kr
fr.3 135 krSpara 10 %Kampanj39 tim kvar!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Välj variant

98 mm Obehandlad Furu
3 135 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GK DoorBeskrivning
Pocketkarm för infällning i vägg av skjutdörr. Inkl skjutdörrsskena och upphängningsbeslag.
Egenskaper
| Varumärke | GK Door |
| Art.Nr. | 3001-98MM-GK |
| Färg | Furu |
| Passar till | Väggregel 70 mm |
| Typ | Skjutdörrskarm |
| Djup | 98 mm |
| Höjd | 210 cm |
| Bredd | 70, 80, 90, 100 cm |

