Pocketkarm GK Door 98 mm Vit
Rek. pris 4 631 kr
fr.4 328 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Välj variant

98 mm Vit
4 328 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GK DoorBeskrivning
Pocketkarm för infällning i vägg av skjutdörr. Inkl skjutdörrsskena och upphängningsbeslag.
Egenskaper
| Varumärke | GK Door |
| Fungerar till | Väggregel 70 mm |
| Produkttyp | Skjutdörrskarm |
| Höjd | 210 cm |
| Djup | 98 mm |
| Färg | Vit |
| NCS-Kulör | S-0502-Y |
| Bredd | 70, 80, 90, 100 cm |

