Skjutdörr Br. Johansson Formpressad 3-spegel LättBxH: 80x210 cm, Skjutdörrstyp 5
2 763 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Vald variant
Höjd Modulmått:
210 cm
Bredd Modulmått:
80 cm
Handtag:
Skjutdörrstyp 5

Formpressad 3-spegel Lätt
BxH: 80x210 cm, Skjutdörrstyp 5
2 763 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Nu finns ett urval av Br Johanssons innerdörrar även som skjutdörrar. En skjutdörr är en snygg och platsbesparande lösning, perfekt för t.ex. mindre ytor, eller för öppna planlösningar där man ibland vill ha möjligheten att kunna stänga en dörr. Lättdörren är en formpressad dörr med fyllning av honeycomb material.
Varumärke
Br. JohanssonBeskrivning
Nu finns ett urval av Br Johanssons innerdörrar även som skjutdörrar. En skjutdörr är en snygg och platsbesparande lösning, perfekt för t.ex. mindre ytor, eller för öppna planlösningar där man ibland vill ha möjligheten att kunna stänga en dörr. Lättdörren är en formpressad dörr med fyllning av honeycomb material.
Br. Johansson har många års erfarenhet av träbearbetning och erbjuder allt ifrån enkla och lätta innerdörrar till tunga brand- och ljudklassade ytterdörrar med snygg design. Br. Johansson levererar marknadens mest moderna dörrkonstruktioner som uppfyller alla normer och krav.
Garanti
2 års garanti mot fabrikationsfel.
Karm ingår ej.
Garanti
2 års garanti mot fabrikationsfel.
Karm ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
| Art.Nr. | SKJ5201380 |
| Höjd Modulmått | 210 cm |
| Bredd Modulmått | 80 cm |
| Handtag | Skjutdörrstyp 5 |
| Höjd Dörrblad | 204 cm |
| Bredd Dörrblad | 72,5 cm |
| Färg | Vit |
| Konstruktion | Lättdörr |
| Glas | Nej |
| Yta | 3-Spegel |
| Typ | Skjutdörr |
| NCS-Kulör | S 0502-Y |
| Tjocklek | 40 mm |


