Skjutdörr Br. Johansson Formpressad 4-spegel Kompakt SP10BxH: 80x200 cm, Skjutdörrstyp 2
7 742 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Vald variant
Höjd Modulmått:
200 cm
Bredd Modulmått:
80 cm
Handtag:
Skjutdörrstyp 2

Formpressad 4-spegel Kompakt SP10
BxH: 80x200 cm, Skjutdörrstyp 2
7 742 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Nu finns ett urval av Br Johanssons innerdörrar även som skjutdörrar. En skjutdörr är en snygg och platsbesparande lösning, perfekt för t.ex. mindre ytor, eller för öppna planlösningar där man ibland vill ha möjligheten att kunna stänga en dörr. Den kompakta dörren är en formpressad dörr med en kärna av spån.
Varumärke
Br. JohanssonBeskrivning
Nu finns ett urval av Br Johanssons innerdörrar även som skjutdörrar. En skjutdörr är en snygg och platsbesparande lösning, perfekt för t.ex. mindre ytor, eller för öppna planlösningar där man ibland vill ha möjligheten att kunna stänga en dörr. Den kompakta dörren är en formpressad dörr med en kärna av spån.
Br. Johansson har många års erfarenhet av träbearbetning och erbjuder allt ifrån enkla och lätta innerdörrar till tunga brand- och ljudklassade ytterdörrar med snygg design. Br. Johansson levererar marknadens mest moderna dörrkonstruktioner som uppfyller alla normer och krav.
Garanti
2 års garanti mot fabrikationsfel.
Karm ingår ej.
Garanti
2 års garanti mot fabrikationsfel.
Karm ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
| Art.Nr. | SKJ2212482 |
| Höjd Modulmått | 200 cm |
| Bredd Modulmått | 80 cm |
| Handtag | Skjutdörrstyp 2 |
| Höjd Dörrblad | 194 cm |
| Bredd Dörrblad | 72,5 cm |
| Färg | Vit |
| Konstruktion | Kompakt |
| Glas | Ja |
| Yta | 4-Spegel |
| Typ | Skjutdörr |
| NCS-Kulör | S 0502-Y |
| Tjocklek | 40 mm |


