Dörrhandtag Beslag Design Moza Mattsvart med Nyckelskylt
Rek. pris 439 kr
295 kr
Se priset!
ToalettvredToalettvred Beslag Design Form 49 mm Svart
109 kr
Moza Mattsvart med Nyckelskylt
295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dörrhandtag för innerdörrar i mattsvart som passar dörrar som har en dörrbladstjocklek på 35-60 mm. Nyckelskylt, skruv och komplett monteringssats ingår.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Dörrhandtag för innerdörrar i mattsvart som passar dörrar som har en dörrbladstjocklek på 35-60 mm. Nyckelskylt, skruv och komplett monteringssats ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 75026-41 |
| CC-mått | 30 mm |
| Färg | Svart |
| Djup | 56 mm |
| Diameter | 49 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Längd | 114 mm |
| Material | Zink |
| Serie | Monza |
| Typ | Innerdörrhandtag |
| Passande Dörrtjocklek | 35-60 mm |
| EAN-nr | 7316180020299 |



