Innerdörrhandtag Beslagsboden B85 Läder
fr.753 kr
Se priset!
Välj variant

B85 Läder
753 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Innerdörrhandtag Beslagsboden B85 Läder är ett innerdörrhandtag i polerad krom med grepp i läder.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Ytbehandling | Polerad Krom |
| Djup | 53 mm |
| Diameter | 20 mm |
| Höjd | 53 mm |
| Längd | 140 mm |
| Material | Zink |
| Produkttyp | Innerdörrhandtag |
| Färg | Brun, Svart |

