Ytterdörr Kaski Kläppen
fr.10 958 kr
Välj variant

Kläppen
10 958 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ytterdörr Kläppen från Kaski Basic är en tät ytterdörr med slät in- och utsida. Kaski Basic passar de flesta hus med sin rena och enkla design. Finns som höger- eller vänsterhängd.
Varumärke
KaskiBeskrivning
Ytterdörr Kläppen från Kaski Basic är en tät ytterdörr med slät in- och utsida. Kaski Basic passar de flesta hus med sin rena och enkla design. Finns som höger- eller vänsterhängd.
Egenskaper
| Varumärke | Kaski |
| Art.Nr. | Kläppen1021H-S |
| Bredd Modulmått | 100 cm |
| Höjd Modulmått | 210 cm |
| Hängning | Höger, Vänster |
| Karmdjup | 92 mm |
| Tjocklek | 62 mm |
| Glas | Nej |
| Serie | Basic |
| Färg | Vit |
| NCS-Kulör | S-0502-Y |
| Låskista | ASSA 8765 |
| Typ | Enkeldörr |
| Storlek | 10x21 |
| U-Värde | 0,8 |
