Byggdörr Jabo Ljusdal Kallförråd 98x208 cm Obehandlad Slät Plywood
fr.3 295 kr
fr.2 995 krSänkt pris!
Välj variant

Ljusdal Kallförråd 98x208 cm Obehandlad Slät Plywood
2 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusdal är ett genomtänkt och pålitligt val för proffs och konsumenter som söker kvalitet och enkel montering. Passar för både kalla och uppvärmda miljöer. Levereras med karm och förberedd för lås.
Varumärke
JaboBeskrivning
Ljusdal är ett genomtänkt och pålitligt val för proffs och konsumenter som söker kvalitet och enkel montering. Passar för både kalla och uppvärmda miljöer. Levereras med karm och förberedd för lås.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Bredd | 980 mm |
| Höjd | 2080 mm |
| Djup | 125 mm |
| Vikt | 32, 45 kg |
| Hängning | Höger, Vänster |
| Material | Furu och Plywood |
| Typ | Byggdörr |
| Behandling | Obehandlat |
| Längd | 125 mm |
