Dörr Jabo Ljusdal Kallförråd 78x188 cm Obehandlad Spårfräst Plywood
fr.2 895 kr
fr.2 599 krSpara 10 %Kampanj
Välj variant

Ljusdal Kallförråd 78x188 cm Obehandlad Spårfräst Plywood
2 599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusdal är ett genomtänkt och pålitligt val för både proffs och konsumenter som söker kvalitet, funktion och enkel montering.
Varumärke
JaboBeskrivning
Ljusdal är ett genomtänkt och pålitligt val för både proffs och konsumenter som söker kvalitet, funktion och enkel montering.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Bredd | 780 mm |
| Höjd | 1880 mm |
| Djup | 125 mm |
| Vikt | 22 kg |
| Hängning | Höger, Vänster |
| Material | Furu och Plywood |
| Typ | Kallförrådsdörr |
| Behandling | Obehandlat |
| Längd | 125 mm |
