Dubbeldörr Jabo 18° Rak 15,3x19
8 298 kr
Se priset!

18° Rak 15,3x19
8 298 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dubbeldörr från Jabo som är anpassad för friggebodar och förråd med ingen eller låg uppvärmning. Skillnaden mellan inne- och utetemperatur bör inte överstiga 18 grader.
Varumärke
JaboBeskrivning
Dubbeldörr från Jabo som är anpassad för friggebodar och förråd med ingen eller låg uppvärmning. Skillnaden mellan inne- och utetemperatur bör inte överstiga 18 grader.
OBS! Handtag och cylinder ingår inte.
Dokument
Recensioner
Thomas MVerifierad köpare
för 1 år sedanSnabb leverans, relativt enkel att installera
Håkan BVerifierad köpare
för 5 år sedanFrakten fungerade klockrent. Enkelt montage och bra beskrivning. Känns gedigen och blev supersnygg på plats. Målade utsidan med bets, vilket ser ut att fungera bra.
+ Lätt att montera
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 25527 |
| Höjd Modulmått | 190 cm |
| Bredd Modulmått | 153 cm |
| Djup | 10,5 cm |
| Handtag & Cylinder | Nej |
| Höjd | 188,5 cm |
| Material | Trä |
| Serie | Dörr 18° |
| Typ | Dubbeldörr |
| Bredd | 148,5 cm |
| Träslag | Furu |
| EAN-nr | 7393290255278 |
