Dubbeldörr Vibostugan 10°
fr.4 669 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

10°
4 669 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
VibostuganBeskrivning
Vibo 10° dubbeldörrar fungerar utmärkt som förrådsdörr.
OBS: Handtag och Cylinder ingår inte.
OBS: Handtag och Cylinder ingår inte.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vibostugan |
| Art.Nr. | 21011V |
| Höjd Modulmått | 190 cm |
| Bredd Modulmått | 127, 153 cm |
| Färg | Obehandlad |
| Material | Trä |
| Typ | Förrådsdörr |
| Storlek | 127x190, 153x190 |


