Förrådsdörr Vibostugan 10° Rak
fr.2 965 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

10° Rak
2 965 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Förrådsdörr Vibo 10° Rak är en kvalitetsdörr anpassad för friggebodar och förråd med ingen eller låg uppvärmning. Skillnaden mellan inne- och utetemperatur bör inte överstiga 10 grader.
OBS! Handtag och cylinder ingår inte.
OBS! Handtag och cylinder ingår inte.
Varumärke
VibostuganBeskrivning
Förrådsdörr Vibo 10° Rak är en kvalitetsdörr anpassad för friggebodar och förråd med ingen eller låg uppvärmning. Skillnaden mellan inne- och utetemperatur bör inte överstiga 10 grader.
OBS! Handtag och cylinder ingår inte.
OBS! Handtag och cylinder ingår inte.
Denna dörr har en frontpanel i furu och plywoodskiva.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vibostugan |
| Art.Nr. | 21003V |
| Höjd Modulmått | 190, 200 cm |
| Bredd Modulmått | 80, 90 cm |
| Färg | Obehandlad |
| Hängning | Höger, Vänster |
| Material | Trä |
| Typ | Förrådsdörr |
| Storlek | 80x190, 90x200 |

