Överljus Br. Johansson W301 Cotswoldglas
fr.7 881 kr
Välj variant

W301 Cotswoldglas
7 881 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Att monteras ovanför dörr för extra ljusinsläpp och en snygg detalj till er entré. Invändigt monterat 2-glas.
Varumärke
Br. JohanssonBeskrivning
Att monteras ovanför dörr för extra ljusinsläpp och en snygg detalj till er entré. Invändigt monterat 2-glas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
| Bredd Modulmått | 90, 100 cm |
| Höjd Modulmått | 30, 40 cm |
| Tjocklek | 63 mm |
| Karmdjup | 105 mm |
| Storlek | 10x3, 10x4, 9x3, 9x4 |
| Produkttyp | Överljus |
| Färg | S-0502-Y, Vit, S-1080-Y50R, Orange, S-2040-Y20R, Gul, S-5020-R90B, Blå, S-5040-R, Röd, S-7000-N, Grå, S-7020-G10Y, Grön, S-9000-N, Svart |
| Glastyp | Cotswold |
| NCS-Kulör | S 0502-Y, S 1080-Y50R, S 2040-Y20R, S 5020-R90B, S 5040-R, S 7000-N, S 7020-G10Y, S 9000-N |
