Sidoljus Kaski KSI2
fr.11 714 kr
Välj variant

KSI2
11 714 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Överljus KSI2 från Kaski är ett praktiskt och trevligt komplement som utökar ljusinsläppet runt ytterdörren och ger entrén en luftigare känsla, utan att tumma på isoleringsförmågan. Överljuset har samma karmkonstruktion och fyllning som i matchande ytterdörr. Just KSI2 har en fabriksmonterad mittpost. Överljusen är vita som standard men går att få i andra kulörer.
Varumärke
KaskiBeskrivning
Överljus KSI2 från Kaski är ett praktiskt och trevligt komplement som utökar ljusinsläppet runt ytterdörren och ger entrén en luftigare känsla, utan att tumma på isoleringsförmågan. Överljuset har samma karmkonstruktion och fyllning som i matchande ytterdörr. Just KSI2 har en fabriksmonterad mittpost. Överljusen är vita som standard men går att få i andra kulörer.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Kaski |
| Art.Nr. | 19499-3x20_VitK |
| Bredd Modulmått | 30, 40, 50 cm |
| Höjd Modulmått | 200, 210 cm |
| Karmdjup | 115 mm |
| Glas | Ja |
| Färg | S-0502-Y, Vit, S-1502-Y50R, Grå, S-2040-Y20R, Gul, S-4050-R, Röd, S-5020-G70Y, Grön, S-6000-N, Grå, S-6020-B, Blå |
| NCS-Kulör | S-0502-Y, S-1502-Y50R, S-2040-Y20R, S-4050-R, S-5020-G70Y, S-6000-N, S-6020-B |
| Glastyp | Klarglas |
| Öppnas | Ej Öppningsbart |
| Typ | Sidoljus |
| U-Värde | 1 |
| Storlek | 3x20, 3x21, 4x20, 4x21, 5x20, 5x21 |

