Sidoljus Leksandsdörren Granberg Classic
fr.18 051 kr
fr.16 210 krSpara 10 %Kampanj33 tim kvar!
Välj variant

Granberg Classic
16 210 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Med sidoljuset Granberg släpper du in mer ljus och får då en mer levande och öppen entré. Med rätt sorts sidoljus blir dessutom ljusinsläppet i hallen vackert och behagligt.
Varumärke
LeksandsdörrenBeskrivning
Med sidoljuset Granberg släpper du in mer ljus och får då en mer levande och öppen entré. Med rätt sorts sidoljus blir dessutom ljusinsläppet i hallen vackert och behagligt.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Leksandsdörren |
| Art.Nr. | 0320SDJV52L |
| Bredd Modulmått | 30, 40 cm |
| Höjd Modulmått | 200, 210 cm |
| Bredd | 30, 40 cm |
| Höjd | 200, 210 cm |
| Glas | Ja |
| Serie | Classic |
| Färg | Blå, Grå, Grön, Gul, Ljusgrå, S-4050-Y90R, Röd, Vit |
| NCS-Kulör | S0502-Y, S1502-Y50R, S2040-Y20R, S-4050-Y90R, S5020-G70Y, S6000N, S6020-B |
| Glastyp | Klarglas |
| Vikt | 35 kg |
| Typ | Sidoljus |
| Storlek | 3x20, 3x21, 4x20, 4x21 |
