Sidoljus NorDan Bor SL 450 Lagerförd
fr.7 233 kr
Välj variant

Bor SL 450 Lagerförd
7 233 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sidoljus till ytterdörrar från NorDan. Med ett sidoljus får din hall en luftigare och mer välkomnande atmosfär med solljus på dagen och ett varmt sken på kvällen. Alla sidoljus har 3-lags säkerhetsglas (lamellglas in- och utvändigt) samt energi och varmkant.
Varumärke
NorDanBeskrivning
Sidoljus till ytterdörrar från NorDan. Med ett sidoljus får din hall en luftigare och mer välkomnande atmosfär med solljus på dagen och ett varmt sken på kvällen. Alla sidoljus har 3-lags säkerhetsglas (lamellglas in- och utvändigt) samt energi och varmkant.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | NorDan |
| Bredd Modulmått | 30, 40 cm |
| Höjd Modulmått | 210 cm |
| Karmdjup | 105 mm |
| Serie | Bor |
| Färg | S-0500-N,Klarvit, S-0502-Y,Vit |
| NCS-Kulör | S-0500-N, S-0502-Y |
| Glastyp | Klarglas |
| Typ | Sidoljus |
| U-Värde | 0,8 |
| Storlek | 3x21, 4x21 |
