Skjutdörrsbeslag HOPPE WC 499
fr.370 kr
Välj variant

WC 499
370 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skjutdörrsbeslag HOPPE WC 499 är WC-tillbehör till invändiga skjutdörrar, passar håldiameter 40 mm, par. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Skjutdörrsbeslag HOPPE WC 499 är WC-tillbehör till invändiga skjutdörrar, passar håldiameter 40 mm, par. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Recensioner
Emil BVerifierad köpare
för 2 år sedanHelt ok beslag, gör sitt jobb. Enda är att med mina inte superstora fingrar är det lite svårt att komma åt.
+ Utseende
- användarvänlighet
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Art.Nr. | H11756366H |
| Färg | F1 Alu. silver, F9 Rostfri Nyans |
| Höjd | 40 mm |
| Djup | 40 mm |
| Material | Aluminium |
| Typ | Skjutdörrsbeslag |
| Utförande | Invändig |
| Längd | 60 mm |
