Ytterdörrhandtag HOPPE Rodos M1603 65-75F41-R Mattkrom
1 260 kr

Rodos M1603 65-75
F41-R Mattkrom
1 260 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ytterdörrhandtag HOPPE Rodos M1603 65-75 är ett ytterdörrshandtag med Resista-garanti som är en 10 års ytskyddsgaranti. Med sin unika fastsättning med Kvick-i-Sprint blir montaget stabilare och behöver inte heller återskruvas efter montaget. Dörrtjocklek 65-75 mm. 10 års funktionsgaranti. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Ytterdörrhandtag HOPPE Rodos M1603 65-75 är ett ytterdörrshandtag med Resista-garanti som är en 10 års ytskyddsgaranti. Med sin unika fastsättning med Kvick-i-Sprint blir montaget stabilare och behöver inte heller återskruvas efter montaget. Dörrtjocklek 65-75 mm. 10 års funktionsgaranti. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Art.Nr. | H3077716 |
| Färg | F41-R Mattkrom |
| Höjd | 60 mm |
| Djup | 160 mm |
| Serie | Rodos |
| Material | Mässing |
| Diameter | 60 mm |
| Produkttyp | Ytterdörrhandtag |
| Ytbehandling | Krom |
| Passande Dörrtjocklek | 65-75 mm |
| Längd | 190 mm |
| EAN-nr | 4012789371802 |

