AA-Batteri Star Trading 1,5V Power Alkaline 20-pack
159 kr
Se priset!

1,5V Power Alkaline 20-pack
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
20-Pack AA Alkaline batteri Long life.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 064-7320 |
| Färg | Gold |
| Produkttyp | Batteri20-p |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | AA 1,5V Power Alkaline |
| Spänning | 1,5 V |
| Djup | 14 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Bredd | 14 mm |
| Diameter | 14 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482074058 |

