Batteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
Rek. pris 99 kr
46 kr
Se priset!

AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
46 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
6-pack Alkaline litiumbatteri. Longlife, 2900 mAh.
Recensioner
AnneVerifierad köpare
för 0 månader sedanBra batterier, gör det de ska
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 064-73 |
| Färg | Guld |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 1,5 V |
| Djup | 14 mm |
| Diameter | 14 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Vikt | 1395 kg |
| Bredd | 14 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482043849 |


