Batteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
Rek. pris 99 kr
54 kr
Se priset!

AAA Power Alkaline 6-pack
54 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
6-pack Alkaline litiumbatteri.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 064-72 |
| Färg | Guld |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 1,5 V |
| Djup | 10 mm |
| Diameter | 10 mm |
| Höjd | 44 mm |
| Vikt | 69 kg |
| Bredd | 10 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482043832 |


