Batteri Star Trading Power Alkaline D 1,5 V
Rek. pris 99 kr/st
Lägsta totalpris 178:-
89 kr/stSe priset!

Power Alkaline D 1,5 V
2 st / 178 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
2-pack batterier. 18000 mAh.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 064-33 |
| Färg | Guld |
| Material | Metall |
| Serie | D 1,5V Power Alkaline |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 1,5 V |
| Djup | 33 mm |
| Diameter | 33 mm |
| Höjd | 61 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,27 kg |
| Bredd | 33 mm |
| EAN-nr | 7391482054982 |



