Batterimonitor Victron BMV
fr.1 217 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

BMV
1 217 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VictronBeskrivning
Pålitlig och precis batteriövervakare.
Egenskaper
| Varumärke | Victron |
| IP-Klassning | IP55 |
| Produkttyp | Batterimonitor |
| Vikt | 0,627 kg |
| Utförande | 700, 702, 712 |
| Färg | Grå, Svart |
| Djup | 3, 2,5, 3,1 cm |
| Höjd | 7, 6,5 cm |
| Bredd | 7, 6,5 cm |
| Effekt | 6, 8 mA |

