Rörelsevakt Elko Plus 10A 160°Svart
Rek. pris 2 066 kr
1 133 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart

Plus 10A 160°
Svart
1 133 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Rörelsevakt 2200 W 160 grader för montage i apparatdosa. Ingång för extern tryckknapp. 5-500 Lux. Tid: 1sek-30min. Pulsläge.
Varumärke
ElkoBeskrivning
Rörelsevakt 2200 W 160 grader för montage i apparatdosa. Ingång för extern tryckknapp. 5-500 Lux. Tid: 1sek-30min. Pulsläge.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Art.Nr. | EKO06994 |
| Färg | Svart |
| Djup | 95 mm |
| Höjd | 78 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Inbyggnadsdjup | 27 mm |
| Bredd | 95 mm |
| Anslutning | Skruv |
| Material | Termoplast Halogenfri |
| Serie | Plus |
| Typ | PIR |
| EAN-nr | 7020160699404 |


