Rörelsevakt Steinel Is 360-1
625 kr
Se priset!

Is 360-1
625 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SteinelBeskrivning
Rörelsevakt Steinel Is 360-1 är en sensor med IR-teknik för infällnad i tak.
Den kan användas i skärmtak vid entré, hall, badrum men även i passage, kapprum och andra mindre utrymmen som toaletter och förråd. Överallt där man vill ha en liten diskret infälld sensor för styrning av spotar eller annan belysning. När sensorn är monterad syns endast multi-linsen som bevakar och 4 meter i alla riktningar.
Egenskaper
| Varumärke | Steinel |
| Art.Nr. | 032845 |
| Färg | Vit |
| Spänning | 240 V |
| Diameter | 78 mm |
| Höjd | 89 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Längd | 78 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 1000 W |
| Serie | IS 360-1 |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Typ | Rörelsevakt |
| Vikt | 0,131 kg |
| Bredd | 78 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 1000 W |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 4007841032845 |

