Bländskydd Heissner Smart Light 1 riktning För L453-00 / L463-00
209 kr

Smart Light 1 riktning För L453-00 / L463-00
209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lys upp utan att bländas! Med bländskydd för SMART LIGHT Däcksbelysning riktas ljuset i 1 riktning. Olika bländskydd riktas ljuset åt olika håll och ger olika upplevelser.
Varumärke
HeissnerBeskrivning
Lys upp utan att bländas! Med bländskydd för SMART LIGHT Däcksbelysning riktas ljuset i 1 riktning. Olika bländskydd riktas ljuset åt olika håll och ger olika upplevelser.
Egenskaper
| Varumärke | Heissner |
| Art.Nr. | LZ453-00 |
| Färg | Rostfri |
| IP-Klassning | IP68 |
| Höjd | 20 mm |
| Serie | Smart Light |
| Vikt | 0,15 kg |
| Bredd | 80 mm |
| Produkttyp | Bländskydd |
| Djup | 80 mm |
| EAN-nr | 4006873425113 |
