Förlängningskabel Med Grenkontakt Heissner Smart Light 2-polig För LED Vit belysning10 m
372 kr
Vald variant
Kabellängd:
10 m

Smart Light 2-polig För LED Vit belysning
10 m
372 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vattentät förlängningskabel med grenkontakt, 2-polig för LED vit belysning. Ingår i Heissner Smart Light serien.
Varumärke
HeissnerBeskrivning
Vattentät förlängningskabel med grenkontakt, 2-polig för LED vit belysning. Ingår i Heissner Smart Light serien.
Egenskaper
| Varumärke | Heissner |
| Art.Nr. | L522-00 |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP68 |
| Höjd | 160 mm |
| Serie | Smart Light |
| Vikt | 0,81 kg |
| Bredd | 85 mm |
| Kabellängd | 10 m |
| Längd | 10000 mm |
| Typ | Förlängsningssladd |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 4006873423799 |
