Övergångssladd Gelia Stickpropp Schuko 230V till Skarvuttag 216-6 CEEKabellängd: 0,5 m
Rek. pris 207 kr
184 kr
Se priset!
Vald variant
Kabellängd:
0,5 m

Stickpropp Schuko 230V till Skarvuttag 216-6 CEE
Kabellängd: 0,5 m
184 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Övergångssladd Gelia Stickpropp Schuko 230V till Skarvuttag 216-6 CEE är komplett med stickpropp, 230V schuko, samt skarvuttag, 216-6 CEE. Kabel RDOE (H07RN-F). Godkänd för utomhusbruk.
Varumärke
GeliaBeskrivning
Övergångssladd Gelia Stickpropp Schuko 230V till Skarvuttag 216-6 CEE är komplett med stickpropp, 230V schuko, samt skarvuttag, 216-6 CEE. Kabel RDOE (H07RN-F). Godkänd för utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gelia |
| Art.Nr. | 01.0004303 |
| Färg | Vit/Blå |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 16 A |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Typ | Övergångssladd |
| Användningsområde | Utomhus |
| Spänning | 230 V |
| Antal faser | 1 |
| EAN-nr | 7318270043034 |
