Skarvkabel Byggström 1-Fas 16 A 3G2,520 m
1 140 kr
957 krSpara 16 %Kampanj

1-Fas 16 A 3G2,5
20 m
957 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
ByggströmBeskrivning
Komplett monterad med stickpropp och skarvuttag typ CEE. Godkänd för utomhusbruk.
Kabel H07RN-F (RDOE)
Egenskaper
| Varumärke | Byggström |
| Art.Nr. | 1593082 |
| Utförande | 1-Fas |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 16 A |
| Area | 3G2,5 mm2 |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 20 m |
| Längd | 20 m |
| Antal faser | 1 |
| EAN-nr | 7392529032956 |

