Skarvkabel Byggström 3-Fas16A 10 m 5G2,5
765 kr
Se priset!
Vald variant
Ström:
16 A
Kabellängd:
10 m

3-Fas
16A 10 m 5G2,5
765 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ByggströmBeskrivning
Komplett monterad med stickpropp och skarvuttag typ CEE.
Kabel H07RN-F (RDOE)
Area 5G2.5 = Max 16 A
Area 5G6 = Max 32 A
Area 5G16 = Max 63 A
Area 5G2.5 = Max 16 A
Area 5G6 = Max 32 A
Area 5G16 = Max 63 A
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Byggström |
| Art.Nr. | 1593067 |
| Färg | Svart |
| Utförande | 3-Fas |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 16 A |
| Area | 5G2,5 mm2 |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal faser | 3 |
| Kabellängd | 10 m |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 7392529030730 |

