Skarvkabel Byggström 3-Fas63A 20 m 5G16
7 630 kr
Vald variant
Ström:
63 A
Kabellängd:
20 m
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ByggströmBeskrivning
Komplett monterad med stickpropp och skarvuttag typ CEE.
Kabel H07RN-F (RDOE)
Area 5G2.5 = Max 16 A
Area 5G6 = Max 32 A
Area 5G16 = Max 63 A
Area 5G2.5 = Max 16 A
Area 5G6 = Max 32 A
Area 5G16 = Max 63 A
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Byggström |
| Art.Nr. | 1593072 |
| Färg | Svart |
| Utförande | 3-Fas |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 63 A |
| Area | 5G16 mm2 |
| Kabellängd | 20 m |
| Längd | 20 m |
| Antal faser | 3 |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7392529031829 |

