Sladdställ Star Trading Archaic E27Svart
Rek. pris 319 kr
279 kr
Se priset!

Archaic E27
Svart
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Textilsladd med mässing och oxid E27 sockel. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla. Sladden är 3,5m och kan regleras kortare efter behov.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Textilsladd med mässing och oxid E27 sockel. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla. Sladden är 3,5m och kan regleras kortare efter behov.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 294-52 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Sladdställ |
| Material | Plast |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Archaic |
| Färg | Svart |
| Längd | 3,5 m |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 90 mm |
| Vikt | 0,27 kg |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Djup | 45 mm |
| EAN-nr | 7391482022387 |
